whatsapp destek
WhatsApp Destek
  • Bir veya daha fazla diş eksikliği bulunan durumlarda boşluğun yanındaki sağlam olan dişlere herhangi bir işlem uygulanmasından kaçınmak için implant tedavisi en iyi çözümdür. 
  • Total protez (Tam damak protez) kullanan bireylerde protez tutuculuğunda azalma varsa, çiğneme ve konuşma esnasında protez hareket ediyorsa, 2 ya da daha fazla sayıda implant yapılarak çiğneme ve konuşma esnasında protezlerin ağız içinde daha stabil bir şekilde durması sağlanır. 
  • Tek taraflı ya da çift taraflı olarak en arkadaki azı dişlerinin kaybının söz konusu olduğu durumlarda diş eksikliklerinin ve fonksiyonun tekrar kazandırılması için takılıp çıkarılabilen hareketli bölümlü protezlerin yerine implant tedavisi ile sabit protetik rehabilitasyonlar yapılabilir. Bu şekilde hem hastanın özgüveninin artması hem de fonksiyonun daha iyi olması sağlanmış olmaktadır.
  • Bulantı refleksi olan bireyler ağız içerisinde büyük bir protezin girmesine tahammül edemezler (özellikle de üst damağı tamamen kaplayan bir protez). Bu durumda implant tedavisi ile sabit yapılacak olan protetik rehabilitasyon hastanın sadece kendi dişlerinin olduğu bölgelerde yer alacağı ve sabit olacağı için en iyi çözüm olacaktır. 


izmir diş hastanesi, izmir diş polikniliği, ortodonti, diş teli, diş teli tedavisi, şeffaf diş teli, diş düzeltme, diş teli fiyatları, diş teli ücretleri, şeffaf diş teli tedavisi, pedodonti, çocuk diş doktoru, çocuk diş hekimi, çocuk diş, çocuk diş hekimliği