whatsapp destek
WhatsApp Destek

Adres Bilgileri

Güneşli Mahallesi Eskiizmir Caddesi No 17 / A Yağhaneler, Konak, İZMİR

Telefon Numaralarımız

0232 250 81 80 - 81

Çalışma Saatlerimiz

Haftaiçi: 09:00 - 22:00 Ctesi: 09:00 - 22:00

özel araç ile ulaşım ÖZEL ARAÇ İLE
Özel İzmir Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Eşrefpaşa caddesi üzerinde Eski İzmir ve Yeşillik Caddelerinin birleşme noktasındaki Yağhaneler Meydanı'nda yer almaktadır.

ÜCRETSİZ OTOPARKIMIZ MEVCUTTUR.
otobüs ve metro ile ulaşım OTOBÜS ve METRO İLE
Metro ile Üçyol durağına gelip, o noktadan 7-8 dakikalık bir yürüyüşle Özel İzmir Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ne gelebileceğiniz gibi Konak Metro durağından 23,193,224 numaralı otobüs hatlarına, Halkapınar Metro durağından ise 70,80,90 numaralı otobüs hatlarına aktarma yaparak Yağhaneler durağı yakınındaki Özel İzmir Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ne ulaşabilirsiniz.
minibüs ile ulaşım MİNİBÜS İLE
Cennetçeşme-Limontepe-Eşrefpaşa hattı, Evka1-Bozyaka SSK Hastanesi hattı, Toki-Uzundere-Işıkkent hattı ve Kadifekale-Yeniçamlık-Uzundere-Toki hattı üzerinde çalışan minibüslerle Yağhaneler durağı yakınındaki Özel İzmir Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ne ulaşabilirsiniz.

izmir diş hastanesi, izmir diş polikniliği, ortodonti, diş teli, diş teli tedavisi, şeffaf diş teli, diş düzeltme, diş teli fiyatları, diş teli ücretleri, şeffaf diş teli tedavisi, pedodonti, çocuk diş doktoru, çocuk diş hekimi, çocuk diş, çocuk diş hekimliği