whatsapp destek
WhatsApp Destek
Dental ⁠⁠⁠İmplant

Travma, aşırı kron harabiyeti veya periodontal sorunlar nedeni ile diş kayıpları olan bölgelere protetik rehabilitasyon yapılabilmesi amacı..

Diş Teli Tedavisi (Ortodonti)

Ortodontik tedavi veya halk arasındaki tabiri ile tel tedavisi diş düzensizlikleri ve çene bozukluklarını düzeltmeye yardımcı tedavilerdir...

Gülüş Tasarımı

Dudaklar,dişeti,dişler, yüz şekli, dişlerin boyları, dişlerin rengi, diş dizilimi, gülme hattı, cinsiyet gibi faktörlerin tek tek ve birbirleri..

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Diş beyazlatma; dişlerin içsel ve dışsal olarak yapısında oluşan renkli organik ve inorganik maddelerin diş beyazlatma jelleri ile giderildiği..

Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti)

0-13 yaş grubu çocukların süt ve daimi dişlerinin sağlıklı olarak korunmasını,travma,çürük,kalıtımsal ve benzeri etkenlerin dişlerde...

Diş Estetiği

Diş estetiği, dişlerin ve diş etlerinin yapısının estetik açıdan değerlendirilip, yeniden şekillendirilmesidir. Yüz yapısı, ağız şekli, dişlerin..

Kanal Tedavisi (Endodonti)

Endodonti, kanal tedavisi olarakta bilinir Pulpanın, kendini tamir edemeyecek şekilde hasar gördüğü durumlarda uygulanan bir tedavi..

Lazer Cerrahisi

Lazer teknolojisi, cerrahi ve periodontoloji alanında kanamasız, steril, kuru bir çalışma alanı sağlamaktadır. Operasyon alanı üzerindeki..

Çene Cerrahisi

Ağız, diş ve çene cerrahisi yüz, çeneler ve bu bölgelerin sert ve yumuşak dokularında meydana gelen yaralanmalar, defektler ve ..

Çene Radyolojisi

Ağız ve diş sağlığı sorunu yaşayan bir hastanın tedavi planlamasının ve bulgularının saptandığı diş hekimliğinin giriş kapısıdır...

Çene Eklemi Rahatsızlıkları

Çenemizdeki eklem kası, lif, disk ve kemiklerden oluşan karmaşık yapının gerektiği şekilde çalışmaması sebebiyle ortaya çıkan..

Ağız Kokusu

Ağızdaki çirkin kokuya kısaca ağız kokusu veya halitosis denir. Ağız kokusunu bir hastalık olarak tanımlamak zordur. Ancak ağız..

izmir diş hastanesi, izmir diş polikniliği, ortodonti, diş teli, diş teli tedavisi, şeffaf diş teli, diş düzeltme, diş teli fiyatları, diş teli ücretleri, şeffaf diş teli tedavisi, pedodonti, çocuk diş doktoru, çocuk diş hekimi, çocuk diş, çocuk diş hekimliği